Mediate Nordic hyr ut och rekryterar läkare och sjuksköterskor inom hälso- och sjukvården, både inom den privata och offentliga sektorn. Vårt uppdrag innebär allt ifrån att förse privata och offentliga vårdgivare med enstaka vikarierande läkare och sjuksköterskor över dagen till att bemanna luckor vid akut personalbrist eller att säkra vården under längre perioder.

Vill du bli en del av oss eller kanske behöver du snabbt komma i kontakt med någon av oss? Klicka här

Linda Wahlquist VD
Mobil: +46 (0) 766 31 81 54
linda.wahlquist@mediatenordic.se

Lynn Hansen, Vice VD
Mobil: +46 (0) 725 71 06 61
lynn.hansen@mediatenordic.se

Annika Nilsson Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 90
annika.nilsson@mediatenordic.se

Jens Ingemansson Konsult
Mobil: +46 (0) 709 68 81 55
jens.ingemansson@mediatenordic.se

Sibylla Lönnback, Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 72
sibylla.lonnback@mediatenordic.se

Britt-Marie Nordén Konsult
Mobil: +46 (0) 766 31 56 67
brittmarie.norden@mediatenordic.se

Ida Jaako Bazala Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 70
ida.bazala@mediatenordic.se

Åsa Eklöf Admin
Mobil: +46 (0) 76 831 81 91
asa.eklof@mediatenordic.se

Matilda Fogde Konsult
Mobil: +46 (0) 766 31 85 86
matilda.fogde@mediatenordic.se

Anna Larsson Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 38
anna.larsson@mediatenordic.se

Lykke Lindahl Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 50
lykke.lindahl@mediatenordic.se

 

My Ek Admin
Mobil: +46 (0) 768 31 81 01
my.ek@mediatenordic.se

Cajsa Möller Konsult
Mobil: +46 (0) 722 37 49 00
cajsa.moller@mediatenordic.se

Louay Khalil Systemutvecklare
Mobil: +46 (0) 768 31 85 80
louay.khalil@mediatenordic.se

Mediate Nordic AB | Stora Södergatan 49, 222 23 Lund | Telefon +46 (0)72 571 06 61
info@mediatenordic.se | mediatenordic.se